Show menu

Bonus program OXALIS

Bonus program OXALIS - pro velkoobchodní zákazníky
Sbírejte OXALIS body a získejte dárkové poukazy!

Jak se zúčastnit?

Postačí, pokud jste jako firma naším velkoobchodním odběratelem. Od 1.9.2009 Vám budou za objednané zboží evidovány věrnostní body. Aktuální stav Vašeho konta včetně bodových přírůstků a úbytků naleznete na námi vystavených fakturách za zboží.

Kdy a kolik bodů získáte?

V rámci bonus programu získáte za každých 100,- Kč z hodnoty odebraného zboží bez DPH  1 bonusový bod.
Body se Vám načítají při uskutečnění minimálního nákupu ve výši 4.000,- Kč bez DPH. Do hodnoty objednaného zboží se nezapočítává vrácené a nepřevzaté zboží a přepravné. Bude-li Vaše faktura více než 30 dnů po splatnosti, budou Vám z ní původně připsané body odečteny.

Při jakém množství získaných bodů můžete získat poukazy?

* Čím více bodů najednou uplatníte, tím vyšší hodnotu poukázek získáte.

počet uplatněných bodů        celková hodnota poukazů v nominální hodnotě 100 a  200 Kč
            300                                                                  200,- Kč
            600                                                                  500,- Kč
           1100                                                                 1000,- Kč
           2000                                                                 2000,- Kč
           4500                                                                 5000,- Kč
           8900                                                                10000,- Kč

Příklad:
Při požádání o poukaz v hodnotě 200,- Kč Vám bude odečteno 300 bodů. To znamená, že pokud tak učiníte 5x po sobě, získáte celkovou odměnu v hodnotě rovných 1.000,- Kč a spotřebujete celkem 1.500 bonusových bodů. Jestliže uplatníte své body až po dosažení hranice 8.900 bodů, obdržíte od nás dárkové poukazy v celkové hodnotě 10.000,- Kč. Při této variantě tedy na získání odměny 1.000,- Kč vynaložíte jen 890 bonusových bodů nikoliv 1.500 bodů jako v prvním případě.

Jak si můžete požádat o dárkové poukazy?

Jestliže máte dostatečný počet bonusových bodů, můžete si požádat o dárkové poukazy za ně. Můžete tak učinit telefonicky spolu s objednávkou, elektronicky, poštou, faxem nebo e-mailem. Pro identifikace nezapomeňte uvést své zákaznické číslo, jméno a hodnotu poukazů. Následně Vám budou poukazy zaslány poštou na Vaši kontaktní adresu do 7 pracovních dnů.

Na co a kde můžete dárkové poukazy použít?

Obrovskou výhodou těchto dárkových šeků je široké spektrum použití. Máte možnost nakoupit si zboží v některé z prodejen oděvů, klenotů, elektrospotřebičů, knih apod. nebo využít služby kulturních, sportovních či relaxačních center, cestovních kanceláří, zdravotnických a vzdělávacích zařízení.

Dárkový Pass lze použít v široké síti více než 8.000 provozoven. Za poukázky si můžete rovněž zakoupit zážitek! Vybírat můžete z téměř 200 druhů zážitku. Více naleznete na www.sodexo-darky.cz

Výběr zlomku firem, kde můžete poukaz uplatnit:
Hypermarkety a supermarkety – Billa, Tesco, Interspar … Oděvy – Kenvelo, C&A, Orsay, H&M, OP Prostějov … Sportovní potřeby – Adidas, HZH sport, Moravel a.s. … Drogerie a kosmetika – Family drogerie, Yves Rocher, Fann Parfumerie, Marionaud Parfumeries … Lékárna – Lloyds… Boty – Stihal a.s, Vagabond… Cestovní kanceláře – Fischer, Sunny Days, Eximtours, Čedok, Student agency… Elektro – Elektroworld, Spáčil elektro, T-Mobile, atd.